Piękna wewnątrz, piękna na zewnątrz

My, kobiety, wchodząc w kolejne role rodzinne i zawodowe, odsuwamy często realizację własnych potrzeb na dalszy plan. W codziennej gonitwie coraz trudniej nam o czas tylko dla swoich myśli i uczuć, czas na zatroszczenie się o siebie. A przecież każda z nas chce wyglądać i czuć się dobrze.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Stowarzyszenie Promocji Kobiet Aktywnych SPINKA zaprasza wszystkie Panie na dwudniowe warsztaty „Piękna wewnątrz, piękna na zewnątrz” – inspirujący weekend w kobiecym gronie!

Dzień I – warsztat rozwojowy „Żyć w zgodzie ze sobą”

Podczas warsztatu wybierzemy się w podróż w głąb siebie. Skupimy się na tym, by lepiej poznać oraz przypomnieć sobie swoje pragnienia, potrzeby i wartości. Będzie to czas i miejsce poświęcone temu, aby odkryć, odświeżyć lub określić kierunek, w którym chcemy podążać w naszym życiu. Każda z nas potrzebuje co jakiś czas pewnej weryfikacji, zapytania siebie: „Czy jestem na odpowiedniej dla mnie ścieżce? Czy żyję zgodnie z moimi oczekiwaniami i pragnieniami?” Będziemy uczyły się ufać sobie, swoim uczuciom i decyzjom dotyczącym interesujących nas obszarów życia. Skoncentrujemy się na tym, jak je rozpoznawać i za nimi podążać, zamiast w pędzie wykonywać niezliczone zadania i powinności. A wszystko to po to, aby nasze życie było jak najpełniejsze, jak najbliżej nas.

 
Dzień II – warsztat stylizacji ubioru „Dlaczego warto dobrze wyglądać i jak to zrobić na podstawie wiedzy o nas samych?”

Podczas warsztatów Panie poznają typologie kobiecych sylwetek. Dowiedzą się, dlaczego nie liczy się rozmiar, lecz proporcje. Każda z Pań zdobędzie wiedzę na temat fasonów, które podkreślą atuty, a zamaskują mankamenty jej sylwetki. Omówimy również bardzo istotny aspekt, jakim jest prawidłowy rozmiar biustonoszy i dlaczego tak popularny rozmiar w Polsce 75 B tak naprawdę nie istnieje… Każda z Uczestniczek dowie się, jakim jest typem kolorystycznym i jak może wykorzystać odpowiednie kolory i wzory ubrań w życiu codziennym. Zgłębimy również tajniki sztuczek wyszczuplających.

Prowadząca – uznana stylistka, doradzi każdej z uczestniczek najkorzystniejsze dla niej rozwiązania. Jeśli masz ochotę, możesz wziąć ze sobą swoje ciuchy i dodatki, a wspólnie stworzymy nowe, oryginalne stylizacje. Warsztat pozwoli Ci na długo zapomnieć o stwierdzeniu: „Nie mam co na siebie włożyć!”.

Cena: 210 zł (w cenę wliczony jest obiad i poczęstunek)

Termin: 24-25 listopada 2012 (sb-nd), 9.00 – 17.00

Miejsce: Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM Katowice Ligota, Panewnicka 36/2Kontakt i zapisy: biuro@spinka.slask.pl; tel. 608 824 172

Numer konta do wpłaty: 04 1050 1214 1000 0090 6484 6364

One Response to Piękna wewnątrz, piękna na zewnątrz

  1. Hufft pisze:

    Ciekawy tytuł. Dający do myślenia. Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>