Bank Czasu

Czym są Banki Czasu?

Banki Czasu są społeczną inicjatywą opartą na bezgotówkowej wymianie usług. Jeżeli w Banku Czasu nie płacimy pieniędzmi za udzieloną pomoc, czym właściwie się odwdzięczamy? Tym, co wielu z nas ceni najbardziej czyli własnym czasem.

Jeśli poświęcimy komuś godzinę pomocy, odzyskamy ją, czerpiąc z bogatego zbioru usług ‚zdeponowanych’ w bazie Banku. Co najważniejsze, każdy może stać się członkiem takiego Banku i każdy może go założyć. Otwarta i uniwersalna formuła Banku Czasu sprawia, że tysiące ludzi na całym świecie od lat wymieniają się między sobotą swoim czasem, pomysłami i talentami.

One Response to Bank Czasu

  1. Jestem zainteresowana tą inicjatywą. Jestem coachem, trenerem i psychologiem. Chętnie udzielę komuś wsparcia lub zrealizuje sesje coachingowe mające na celu rozwój osobisty klienta, osiąganie przez niego założonych celów, wyznaczanie kolejnych wyzwań zawodowych jak i osobistych.
    Zapraszam tych, którzy chcą zmiany.

    W zamian chętnie przyjmę usługi graficzne oraz fotograficzne.
    Chcę uczyć się hiszpańskiego, dlatego zapraszam do współpracy kogoś, kto potrafi w tym jerzyku mówić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>